Metamorfozy,  Porady żywieniowe

Badanie witamin i minerałów bez kłucia?

Kliniczna ocena dokładności
Urządzenie Vitastiq do śledzenia witamin i trend mineralny w ludzkim ciele

Złe wybory żywieniowe nie tylko objawiają się otyłością, która jest obecnie głównym przedmiotem zainteresowania zdrowia publicznego w świecie, ale może również prowadzić do niewystarczającego spożycia mikroskładników odżywczych, co ma konsekwencje dla zdrowia. Ostatnie dane z ankiet żywieniowych i pomiary biomarkerów stanu wykazały, że kwas foliowy, witaminę D, wapń, żelazo i jod należą do mikroelementów budzących największe obawy [1]. 
W celu przewidzenia i zapobiegania skutkom zdrowotnym niedoborów mikroelementów, badanie penem Vitastiq jest bardzo łatwym i opłacalnym sposobem. Szczególne znaczenie ma regularne określenie i śledzenie stanu witamin i minerałów.
Stan witamin i minerałów w naszym organizmie można uzyskać na kilka sposobów. Najczęstszym i dobrze dopuszczalnym sposobem jest ocena stężenia witamin i minerałów w surowicy lub osoczu krwi. Wyniki uzyskane za pomocą tych ugruntowanych metod analitycznych wymagają profesjonalnego wyjaśnienia. Alternatywą do badań krwi jest metoda elektroakupunktury według Volla (EAV). EAV jest używany od dziesięcioleci w aptekach i gabinetach specjalistycznych. Opiera się na teorii meridianów energii akupunktury i badania elektroakupunktury Reinholda Volla.
W latach pięćdziesiątych niemiecki lekarz, specjalista chorób wewnętrznych i inżynier, dr Reinhold Voll, rozpoczął badania i udowadnianie diagnostycznych i terapeutycznych korzyści innowacyjnej metody badawczej obecnie znany jako EAV (elektroakupunktura według Volla). Metoda EAV [2] służy do oceny witamin i minerałów za pomocą bezbolesnego i nieinwazyjnego zabiegu. Są to punkty akupunktury i system meridiany, sieć kanałów energetycznych połączonych między sobą oraz z częściami ciała i organami. Elektroakupunktura według Volla to duża część oceny naprężeń południka (MSA), który skupia się na pomiarze narządów w ciele. Są albo zrównoważone, osłabione, albo zestresowane.
Urządzenie do pomiaru EAV składa się z pacjenta trzymającego na ręce elektrodę ujemną i
praktykujący dotyka ciała rysikiem. Urządzenie EAV generuje bezpieczny prąd elektryczny. Dr.
Voll zauważył, że testowanie przewodności elektrycznej w określonych punktach miało wyższy przepływ elektryczny niż inne lokalizacje. Dr Voll wkrótce odkrył, że gdy zmienia się funkcja lub struktura narządu wewnętrznego, zmieniło się również wykonanie powiązanych punktów meridianowych i akupunkturowych, a zmiana ta mogłabyć mierzona za pomocą urządzenia.
W nowoczesnych urządzeniach stosowanych w tego typu ocenach maszyna voll jest wyposażona w specjalistyczne oprogramowanie(aplikacja Vitastiq).
Może to prowadzić do protokołu wsparcia dla zestresowanych lub osłabionych narządów wraz z raportami o końcowym wyniku przesyłanym na adres e-mail.
Metoda ta została udokumentowana i przetestowana w ponad dziesięciu badaniach szpitalnych w Niemczech [3-5]. EAV to część technik medycyny alternatywnej i holistycznej, które pomagają określić nierównowagę zdrowotną organizmu i jest szeroko stosowany w Europie i na świecie [6].
Vitastiq: "Pod koniec 2017r. zakończyliśmy nasze badanie kliniczne - odczyty witamin i minerałów uzyskane za pomocą Vitastiq porównaliśmy z wynikami badań krwi. Podsumowanie można znaleźć tutaj: http://www.vitastiq.com/summary-report/, natomiast raport jest publikowany na Clinictrials.gov Aby znaleźć to łatwiej, przejdź bezpośrednio tutaj https://clinicaltrials.gov/ct2/results?term=Vitastiq i otwórz raport. 
Są to bardzo różne metodologie (EAV i badania krwi), ale nadal byliśmy gotowi na to ryzyko i zleciliśmy badanie. Zawsze upewniamy się, że nasi klienci rozumieją, że Vitastiq jest wskaźnikiem i trackerem witamin, a nie urządzeniem diagnostycznym w konwencjonalnym znaczeniu.
Podstawowe mierniki wyników:
Dokładność i wydajność urządzenia Vitastiq [ Ramy czasowe: 30 minut ]
Dokładność Vitastiq wynosi co najmniej 70%, co oznacza, że co najmniej 70% odczytów Vitastiq dla każdego minerału i witaminy mieści się w zakresie pasujących wyników badań krwi."

Chcesz poznać poziom witamin i minerałów w Twoim organizmie?
Wykup badanie i umów się ze mną!

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *