Metamorfozy

Healthy lifestyle

Przedstawiam Wam naszego przyjaciela, który zgodził się opisać i pokazać swoją niesamowitą metamorfozę! 

Jako dietetyk jestem z niego taka DUMNA! 💪

Witam jestem Przemek. Mam 30 lat. Chciałbym po krótce opowiedzieć historię mojej przemiany. 

Przez mniej więcej połowę swojego życia miałem problemy ze swoją wagą i wyglądem zewnetrznym. Wpływ na to miały moje uwarunkowania genetyczne oraz oczywiście niewłaściwe odżywianie i alkohol. Doprowadziłem się do takiego stanu, że moja nadwaga była bardzo widoczna, a ja sam ze sobą czułem się bardzo źle. 

Kilka razy wcześniej próbowałem coś z tym zrobić, wziąć się za siebie, jednak wówczas nie miałem w sobie tyle samozaparcia ani wiedzy by dało to pożądane efekty. Po ostatnich świętach Bożego Narodzenia stwierdziłem, że moja sylwetka jak i styl życia są w tak złym stanie, że muszę to zmienić. Postanowiłem,  że od Nowego Roku biorę się za siebie! Nie miałem oczywiscie żadnej pewności czy tym razem mi się uda… 

Rozpocząłem od wyeliminowania najbardziej szkodliwych produktów z mojej diety takich jak: fast food, pizze, słodzone napoje gazowanie, słodycze oraz wszelkie produkty z dużą zawartością tłuszczu typu wieprzowina. Ponadto zwiększyłem swoją aktywność fizyczną: bieganie, rower oraz siłownia. 

W naprawdę krótkim czasie odniosłem zauważalne efekty! W przeciągu trzech, czterech miesięcy znacznie zredukowałem wagę oraz poprawiłem swoją kondycję. Mimo tego małego sukcesu nie poprzestałem na tym. Regularnie ćwiczę, pilnuję tego co jem oraz ograniczyłem alkohol. 

Nie sądzilem na początku, że to wszystko jest takie proste. Wystarczy jednak trochę samozaparcia oraz wiary, że się uda. 

Wszystko jest możliwe…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *